Słowo COVID – 19 weszło do naszego codziennego słownika rok temu z impetem i chyba pozostanie z nami na następne lata. Pandemia zmieniła naszą codzienność. Odcisnęła piętno na wszystkich sferach życia.

Inaczej pracujemy ale i inaczej odpoczywamy. Obostrzenia wyjazdowe, zamknięte granice, kwarantanna itp. spowodowały iż najprościej , najbezpieczniej spędzaliśmy czas nie opuszczając kraju, omijając kurorty z hotelami molochami.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się agroturystyka, małe pensjonaty i apartamenty na wynajem. Kierowaliśmy się nad polskie morze , w góry i nad jeziora. Już od kilku lat liczba turystów wybierających wypoczynek nad Bałtykiem systematycznie wzrastała.

W wakacje 2020 roku było nas nad Bałtykiem już około 7 mln . Branża turystyczna spodziewa się w przyszłych latach dalszego wzrostu zainteresowania odpoczynkiem na naszym wybrzeżu.

Staje się to ze względu na rozrastająca się bazę noclegową ale również nową sieć dróg dojazdowych. Magnesem jest wciąż jednak niezdewastowana przyroda i urok małych klimatycznych miejscowości.

Zakłada się iż w roku bieżącym 30 % Polaków planuje swój wypoczynek w kraju wybierając polskie morze. A i zagraniczni turyści coraz częściej wybierając nasz kraj na miejsce swojego letniego wypoczynku.

To dobry czas do inwestowania w nieruchomości na własność. Będzie to dobra inwestycja kapitału. Na pewno lepsza niż lokaty bankowe. Rosnący popyt daje nam gwarancję zwrotu z inwestycji.

Proponujemy Państwu zakup apartamentu w popularnej miejscowości na wybrzeżu Bałtyku :

Wynajem krótkoterminowy daje gwarancję osiągania nawet 8 procentowych zysków. Mniejsze miejscowości nie cieszące się jeszcze tak wielkim popytem jak znane kurorty będą zyskiwać na znaczeniu.

Platformy internetowe , pozwalają dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów w Polsce i w świecie. Takie miejsca noclegowe będą zawsze cieszyć się ogromnym popytem.

To dobra lokata kapitału. Bezpieczeństwo inwestycji jest bardzo wysokie i wynika ze wzrostu wartości nieruchomości w czasie i bieżących zysków z najmu.

Pełna oferta naszych nieruchomości znajduje się tutaj życzymy miłej lektury.

2021-01-29T12:54:30+01:00