Oferta 2021-01-16T16:51:40+01:00

Obiekt, 3 386 m2, Malbork

Obiekt na sprzedaż, Malbork

2 750 000 PLN

812 PLN/m2

Opis

[panoramalink]

Malbork, budynek biurowy, 3386 m2, sprzedam, 2 750 000 zł.

Obiekt do adaptacji na mieszkania z gotową koncepcją. Na terenie nieruchomości znajduje się budynek biurowo-techniczny o pow. 3 229,51 m2 oraz budynek pomocniczy z garażami i urządzeniami technicznymi o pow. 156 m2. Budynek centrali obejmuje dwie kondygnacje i jest całkowicie podpiwniczony. Wewnątrz znajdują się pomieszczenia biurowe oraz powierzchnie zajmujące infrastrukturę telekomunikacyjną. W piwnicy znajduje się schron dla 50 osób. Na pozostałym terenie znajduje się też duży parking na 40 samochodów.

Wjazd prowadzi od ul. Targowej,przy której zlokalizowane jest targowisko miejskie. Dodatkowe wejście dla ruchu pieszego dostępne jest od ul. Konopnickiej. Działka posiada nieregularny kształt, jej teren jest częściowo utwardzony, a częściowo porośnięty zielenią.

Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, zapewniającej dobre połączenia komunikacyjne oraz bliską dostępność licznych punktów usługowo-handlowych, restauracji i urzędów. W najbliższej okolicy usytuowane są osiedla mieszkaniowe oraz targowisko miejskie oddalone o zaledwie 350 m. Dodatkowym atutem jest bliskość drogi krajowej nr 22 łączącej wszystkie najważniejsze trasy w północnej części Polski. Około 1,5 km od nieruchomości znajduje się dworzec kolejowy.
W pobliżu

350 m - targowisko miejskie
1 km- DK22
1 km - CH Galeria Dekada
1,2 km - Brama Garncarska
1,3 km - kąpielisko miejskie
1,5 km - Zamek w Malborku
1,5 km - Stare Miasto
1,5 km - dworzec kolejowy

Na terenie nieruchomości możliwa jest budowa inwestycji mieszkaniowej wielorodzinnej. Koncepcja zakłada zagospodarowanie terenu w dwóch funkcjach. W części A - rozbiórkę części istniejącego budynku i modernizację znajdujących się w pozostającej części powierzchni biurowych i technicznych. Na uwolnionej części gruntu (część B) zaplanowano inwestycję mieszkaniową wielorodzinną.

Koncepcja inwestycyjna- zaplanowano 4-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny na 36 mieszkań wraz z częścią usługową na parterze. Znajdzie się tu 6 lokali usługowych. Budynek posiadać będzie 3 klatki schodowe. W części podziemnej zaprojektowano parking na 39 miejsc postojowych. Zaplanowano 6 kawalerek oraz 30 mieszkań 2-pokojowych, część z nich z wydzieloną kuchnią. Mieszkania będą posiadać balkony i loggie. W budynku przewidziano też windy.

W celu uwolnienia miejsca pod nowy projekt zaplanowano wyburzenie połowy budynku biurowo-technicznego i pozostawienie zachodniej części obiektu. Wewnątrz pozostałej części znajdować się będą urządzenia telekomunikacyjne oraz pomieszczenia biurowe.

Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych (transakcja VAT).

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Słodowa 27. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.Dzwoniąc pytaj o numer 34060152 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 34060152
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 750 000 PLN
Cena za m2 812 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 3 386 m2
Miejscowość Malbork
Ulica/Osiedle Targowa
Województwo Pomorskie
Powiat malborski
Gmina Malbork