Oferta 2021-01-16T16:51:40+01:00

Obiekt, 2 027 m2, Wołów

Obiekt na sprzedaż, Wołów

730 000 PLN

360 PLN/m2

Opis

[panoramalink]

Wołów, budynek usługowy, 2027 m2, sprzedam, 730 000 zł.

Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku.

Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny w całości podpiwniczony, składający się z trzech połączonych ze sobą segmentów. Nieruchomość aktualnie wykorzystywana jest na cele biurowe. Pomieszczenia w całym budynku zaaranżowane są w układzie gabinetowym z głównym ciągiem komunikacyjnym pośrodku. Wielkość gabinetów waha się w granicach 20-25 m2. Dużym atutem budynku jest konstrukcja ramowa, co pozwala na wyburzanie ścian działowych i dowolną aranżację powierzchni. Do obiektu prowadzą 2 wejścia od strony ul. Fryderyka Chopina, a komunikacja wewnątrz zapewniona jest przez dwie klatki schodowe.

W środkowym segmencie znajduje się poddasze użytkowe. Stropy w budynku są żelbetowe, dach został pokryty blachą trapezową, a ogrzewanie jest zapewniane przez piece olejowe.

Na działce znajduje się dodatkowo magazyn oraz agregatornia. Do nieruchomości przynależy duży parking na 40 miejsc postojowych.

Nieruchomość dzięki odpowiedniej infrastrukturze telekomunikacyjnej nadaje się pod data center.

Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta. W odległości 600 metrów znajduje się Ratusz, Rynek oraz Urząd Miasta. W niewielkiej odległości- 300 m na wschód znajduje się basen sportowy oraz rozległe tereny zielone- ogródki działkowe. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej okolicy - jedyne 600 metrów dzieli ją od dworca PKS, a od dworca kolejowego PKP Wołów - tylko 500 metrów.
W pobliżu

. Dworzec autobusowy
. Dworzec kolejowy
. Rynek
. Urząd Miasta

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Nieruchomość dzięki odpowiedniej infrastrukturze telekomunikacyjnej nadaje się pod data center.
Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Wołów zatwierdzonym przez Radę Miejską w Wołowie, podjętym uchwałą nr LIII/328/2013 z dnia 24.10.2013 r. nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym jako U- tereny usług.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:
- użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 455,83 m2;
- nieodpłatnej służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie
Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.


POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
PRZY TRANSAKCJI ZAKUPU ZAPEWNIAMY OBSŁUGĘ NOTARIALNĄ.

Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych (transakcja VAT).


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Słodowa 27. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Dzwoniąc pytaj o numer 33950152 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 33950152
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 730 000 PLN
Cena za m2 360 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 2 027 m2
Miejscowość Wołów
Ulica/Osiedle Fryderyka Chopina
Województwo Dolnośląskie
Powiat wołowski
Gmina Wołów
Linia telefoniczna 1